Banii publici în județul Buzău, firme
Urban Nico Mih S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Urban Nico Mih S.R.L. (cod fiscal 43993447) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
56 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
10
Instituții
6
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Comuna C.A. Rosetti20 mii lei
1 achiziție
- Comuna Brădeanu12 mii lei
1 achiziție
- Comuna Năeni10 mii lei
1 achiziție
- Comuna Valea Salciei8.080 lei
5 achiziții
- Scoala |gimnaziala Scutelnici3.600 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Murgesti1.210 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Comuna C.A. Rosetti20 mii lei
Servicii dezinsectie stradala cu biocide(tantari)
8 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Brădeanu12 mii lei
SERVICII DEZINSECTIE STRADALA
30 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Năeni10 mii lei
Servicii dezinsectie stradala cu biocide(tantari)
1 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala |gimnaziala Scutelnici3.600 lei
Servicii de dezinfectie,dezinsectie ;i deratizare Școala Scutelnici
31 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Salciei2.250 lei
dezinfectie
12 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Salciei2.250 lei
dezinfectie
12 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Salciei1.377 lei
deratizare
12 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Murgesti1.210 lei
deratizare
9 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Salciei1.102 lei
dezinsectie
12 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Salciei1.102 lei
dezinsectie
12 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 8 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii dezinsectie stradala cu biocide(tantari) | Comuna C.A. Rosetti | 20.000 lei |
| 30 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII DEZINSECTIE STRADALA | Comuna Brădeanu | 12.396 lei |
| 1 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii dezinsectie stradala cu biocide(tantari) | Comuna Năeni | 10.313 lei |
| 31 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de dezinfectie,dezinsectie ;i deratizare Școala Scutelnici | Scoala |gimnaziala Scutelnici | 3.600 lei |
| 12 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | dezinfectie | Comuna Valea Salciei | 2.250 lei |
| 12 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | dezinfectie | Comuna Valea Salciei | 2.250 lei |
| 12 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | deratizare | Comuna Valea Salciei | 1.377 lei |
| 9 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | deratizare | Scoala Gimnaziala Murgesti | 1.210 lei |
| 12 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | dezinsectie | Comuna Valea Salciei | 1.102 lei |
| 12 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | dezinsectie | Comuna Valea Salciei | 1.102 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Pasul următor, 4 din 4
Ce fac primarii, consilierii și parlamentarii?