Banii publici în județul Buzău, firme
Sanipack Distribution SRL
Achizițiile publice câștigate de Sanipack Distribution SRL (cod fiscal 29297121) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
128 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
58
Instituții
12
din județul Buzău
De la cine a primit bani
12 achiziții
13 achiziții
12 achiziții
- Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu"11 mii lei
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Galbinasi11 mii lei
3 achiziții
- Scoala Gimnaziala Nr. 1110 mii lei
4 achiziții
- Unitatea Militara 01454 Buzau8.235 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Gheraseni8.131 lei
3 achiziții
- Liceul Teoretic Pogoanele7.255 lei
2 achiziții
3 achiziții
2 achiziții
- Unitatea Militara 01838471 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Unitatea Militara 01454 Buzau8.235 lei
PACHET CATERING 2
28 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Produse de curatenie
17 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Galbinasi4.933 lei
MATERIALE DE CURATENIE
14 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Galbinasi4.762 lei
MATERIALE DE CURATENIE
12 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Caserole unică foliosninta
19 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Gheraseni4.183 lei
MATERIALE DE CURATENIE
10 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Liceul Teoretic Pogoanele4.110 lei
Achizitie materiale curatenie
27 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Nr. 113.942 lei
PACHET PRODUSE CURATENIE 06.2026
18 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
PACHET 09.2026
10 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Nr. 113.462 lei
PACHET DETERGENTI 09.2026
16 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Produse unica folointa
14 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Articole unica folosinta
3 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Liceul Teoretic Pogoanele3.145 lei
Achizitie materiale curatenie
8 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Gheraseni3.089 lei
Materiale de curatenie
26 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Produse consumabile
15 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Articole unica folosinta
16 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
PACHET MATERIALE CURATENIE
8 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
PACHET 05.2026
14 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
pachet
16 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
produse curatenie
7 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Materiale curatenie
5 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
PACHET MATERIALE CURATENIE
28 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
-
26 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
PACHET 09.2026
24 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
PRODUSE CURATENIE
30 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 28 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PACHET CATERING 2 | Unitatea Militara 01454 Buzau | 8.235 lei |
| 17 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Produse de curatenie | Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu" | 8.214 lei |
| 14 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | MATERIALE DE CURATENIE | Scoala Gimnaziala Galbinasi | 4.933 lei |
| 12 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | MATERIALE DE CURATENIE | Scoala Gimnaziala Galbinasi | 4.762 lei |
| 19 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Caserole unică foliosninta | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 4.584 lei |
| 10 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | MATERIALE DE CURATENIE | Scoala Gimnaziala Gheraseni | 4.183 lei |
| 27 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie materiale curatenie | Liceul Teoretic Pogoanele | 4.110 lei |
| 18 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PACHET PRODUSE CURATENIE 06.2026 | Scoala Gimnaziala Nr. 11 | 3.942 lei |
| 10 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PACHET 09.2026 | Seminarul Teologic "Chesarie Episcopul" Buzau | 3.909 lei |
| 16 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PACHET DETERGENTI 09.2026 | Scoala Gimnaziala Nr. 11 | 3.462 lei |
| 14 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Produse unica folointa | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 3.331 lei |
| 3 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Articole unica folosinta | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 3.331 lei |
| 8 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie materiale curatenie | Liceul Teoretic Pogoanele | 3.145 lei |
| 26 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Materiale de curatenie | Scoala Gimnaziala Gheraseni | 3.089 lei |
| 15 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Produse consumabile | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 2.997 lei |
| 16 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Articole unica folosinta | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 2.996 lei |
| 8 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PACHET MATERIALE CURATENIE | Liceul Cu Program Sportiv "Iolanda Balas Soter" Buzau | 2.950 lei |
| 14 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PACHET 05.2026 | Seminarul Teologic "Chesarie Episcopul" Buzau | 2.797 lei |
| 16 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | pachet | Scoala Gimnaziala Nicu Constantinescu | 2.533 lei |
| 7 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | produse curatenie | Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu" | 2.518 lei |
| 5 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Materiale curatenie | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 2.405 lei |
| 28 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PACHET MATERIALE CURATENIE | Seminarul Teologic "Chesarie Episcopul" Buzau | 2.364 lei |
| 26 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | - | Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu | 2.211 lei |
| 24 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PACHET 09.2026 | Seminarul Teologic "Chesarie Episcopul" Buzau | 2.204 lei |
| 30 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | PRODUSE CURATENIE | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 2.163 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Pasul următor, 4 din 4
Ce fac primarii, consilierii și parlamentarii?