Banii publici în județul Buzău, firme
Redline Security S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Redline Security S.R.L. (cod fiscal 43307646) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
114 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
10
Instituții
6
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Comuna Cochirleanca39 mii lei
3 achiziții
- Comuna Pietroasele36 mii lei
2 achiziții
- Comuna Năeni24 mii lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Viperesti7.500 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr.1 Catina5.400 lei
2 achiziții
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Comuna Cochirleanca24 mii lei
INTRETINERE SISTEM SUPRAVEGHERE
11 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Pietroasele24 mii lei
SERVICII DE MENTENANTA SI FUNCTIONARE SISTEM MONITORIZARE VIDEO
23 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Năeni24 mii lei
SERVICII DE MENTENANTA SI FUNCTIONARE SISTEM MONITORIZARE VIDEO
23 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Pietroasele12 mii lei
RELOCARE SI IMBUNATATIRE CAMERA SUPRAVEGHERE
23 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cochirleanca11 mii lei
COMPONENTE SISTEM DE SECURITATE
11 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Viperesti7.500 lei
SERVICII DE MONITORIZARE SI INTERVENTIE RAPIDA
15 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cochirleanca4.800 lei
Monitorizare si Interventie Rapida
12 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Nr.1 Catina3.000 lei
SERVICII DE MONITORIZARE SI INTERVENTIE RAPIDA
15 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Nr.1 Catina2.400 lei
ACHIZITIE SI MONTAJ SISTEME DE SECURITATE
15 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securita
17 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 11 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | INTRETINERE SISTEM SUPRAVEGHERE | Comuna Cochirleanca | 24.000 lei |
| 23 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII DE MENTENANTA SI FUNCTIONARE SISTEM MONITORIZARE VIDEO | Comuna Pietroasele | 24.000 lei |
| 23 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII DE MENTENANTA SI FUNCTIONARE SISTEM MONITORIZARE VIDEO | Comuna Năeni | 24.000 lei |
| 23 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | RELOCARE SI IMBUNATATIRE CAMERA SUPRAVEGHERE | Comuna Pietroasele | 12.206 lei |
| 11 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | COMPONENTE SISTEM DE SECURITATE | Comuna Cochirleanca | 10.600 lei |
| 15 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII DE MONITORIZARE SI INTERVENTIE RAPIDA | Scoala Gimnaziala Viperesti | 7.500 lei |
| 12 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Monitorizare si Interventie Rapida | Comuna Cochirleanca | 4.800 lei |
| 15 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII DE MONITORIZARE SI INTERVENTIE RAPIDA | Scoala Gimnaziala Nr.1 Catina | 3.000 lei |
| 15 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | ACHIZITIE SI MONTAJ SISTEME DE SECURITATE | Scoala Gimnaziala Nr.1 Catina | 2.400 lei |
| 17 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securita | Liceul Tehnologic Special Pentru Copii Cu Deficiente Auditive Buzau | 1.200 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.