Banii publici în județul Buzău, firme
Inserf SRL
Achizițiile publice câștigate de Inserf SRL (cod fiscal 16445331) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
96 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
108
Instituții
30
din județul Buzău
Ce arată registrele publice
- Lucrează pentru 37 primării din județ.
Fapte din SEAP și din registrul ANAF, fără nicio concluzie despre legalitate. Toate legăturile. Drept la replică: contact@xbuzau.ro.
De la cine a primit bani
- Compania De Apa SA Buzau23 mii lei
13 achiziții
- Comuna Scorțoasa15 mii lei
1 achiziție
- Unitatea Militara 018386.029 lei
7 achiziții
- Comuna Unguriu5.045 lei
5 achiziții
- Comuna Movila Banului4.594 lei
3 achiziții
- Comuna Cochirleanca4.036 lei
2 achiziții
- Comuna Rușețu3.876 lei
2 achiziții
- Comuna Zărnești3.485 lei
6 achiziții
- Comuna Gălbinași3.007 lei
4 achiziții
- Comuna Mărăcineni2.447 lei
3 achiziții
- Comuna Merei1.963 lei
2 achiziții
- Comuna Săgeata1.791 lei
6 achiziții
- Comuna Valea Salciei1.610 lei
2 achiziții
- Comuna Lopătari1.439 lei
1 achiziție
- Comuna Poșta Câlnău1.426 lei
3 achiziții
- Comuna Cislău1.352 lei
4 achiziții
3 achiziții
- Comuna Gura Teghii1.173 lei
1 achiziție
- Comuna Beceni1.157 lei
2 achiziții
- Comuna Costești1.125 lei
2 achiziții
- Comuna C.A. Rosetti1.084 lei
2 achiziții
- Comuna Chiliile934 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Comuna Cilibia907 lei
1 achiziție
- Comuna Smeeni905 lei
4 achiziții
- Comuna Pîrscov772 lei
1 achiziție
- Comuna Stîlpu653 lei
1 achiziție
- Trans-Bus S.A. Buzau647 lei
1 achiziție
- Comuna Săpoca576 lei
4 achiziții
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Comuna Scorțoasa15 mii lei
Reparatie cilindru hidraulic
21 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau5.416 lei
Servicii de sertizare si reparatii furtunuri/Prelucrari mecanice
14 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau3.032 lei
Servicii de reparatii cilindri
3 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cochirleanca3.017 lei
Cilindru hidraulic
27 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau2.977 lei
Servicii de sertizare si reparatii furtunuri
10 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau2.734 lei
Servicii de sertizare si reparatii furtunuri
4 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Zărnești2.486 lei
Reparatie cilindru hidraulic
11 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Movila Banului2.475 lei
achizitie servicii de reparatie cilindru
27 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Gălbinași2.250 lei
Cilindru hidraulic
2 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Rușețu2.099 lei
Pachet hidraulic-Furtun si cupla.
4 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Unitatea Militara 018382.036 lei
Furtunuri hidraulice
23 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Merei1.793 lei
furtune hidraulice
28 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau1.792 lei
Servicii de sertizare si reparatii furtunuri
20 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Rușețu1.777 lei
Furtun hidraulic și cuplă.
6 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Unguriu1.619 lei
etansari cilindru hidraulic
3 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau1.480 lei
Servicii de sertizare si reparatii furtunuri
9 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Mărăcineni1.473 lei
Reparatie cilindru hidraulic
16 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Lopătari1.439 lei
Reparație cilindru hidraulic
24 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Unguriu1.384 lei
furtun flexibil decolmatare retea canalizare
9 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Unitatea Militara 018381.340 lei
Reparatie cilindru hidraulic
21 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau1.304 lei
Servicii de sertizare si reparatii furtunuri
20 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Unitatea Militara 018381.300 lei
Pachet -Furtun hidraulic
24 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Movila Banului1.200 lei
achizitie sercii montare pompa hidraulica buldo
26 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Gura Teghii1.173 lei
Reparatie cilindru hidraulic
30 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Salciei1.103 lei
Reparatie cilindru hidraulic
4 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 21 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie cilindru hidraulic | Comuna Scorțoasa | 15.224 lei |
| 14 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de sertizare si reparatii furtunuri/Prelucrari mecanice | Compania De Apa SA Buzau | 5.416 lei |
| 3 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparatii cilindri | Compania De Apa SA Buzau | 3.032 lei |
| 27 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Cilindru hidraulic | Comuna Cochirleanca | 3.017 lei |
| 10 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de sertizare si reparatii furtunuri | Compania De Apa SA Buzau | 2.977 lei |
| 4 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de sertizare si reparatii furtunuri | Compania De Apa SA Buzau | 2.734 lei |
| 11 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie cilindru hidraulic | Comuna Zărnești | 2.486 lei |
| 27 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | achizitie servicii de reparatie cilindru | Comuna Movila Banului | 2.475 lei |
| 2 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Cilindru hidraulic | Comuna Gălbinași | 2.250 lei |
| 4 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Pachet hidraulic-Furtun si cupla. | Comuna Rușețu | 2.099 lei |
| 23 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Furtunuri hidraulice | Unitatea Militara 01838 | 2.036 lei |
| 28 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | furtune hidraulice | Comuna Merei | 1.793 lei |
| 20 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de sertizare si reparatii furtunuri | Compania De Apa SA Buzau | 1.792 lei |
| 6 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Furtun hidraulic și cuplă. | Comuna Rușețu | 1.777 lei |
| 3 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | etansari cilindru hidraulic | Comuna Unguriu | 1.619 lei |
| 9 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de sertizare si reparatii furtunuri | Compania De Apa SA Buzau | 1.480 lei |
| 16 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie cilindru hidraulic | Comuna Mărăcineni | 1.473 lei |
| 24 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparație cilindru hidraulic | Comuna Lopătari | 1.439 lei |
| 9 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | furtun flexibil decolmatare retea canalizare | Comuna Unguriu | 1.384 lei |
| 21 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie cilindru hidraulic | Unitatea Militara 01838 | 1.340 lei |
| 20 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de sertizare si reparatii furtunuri | Compania De Apa SA Buzau | 1.304 lei |
| 24 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Pachet -Furtun hidraulic | Unitatea Militara 01838 | 1.300 lei |
| 26 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | achizitie sercii montare pompa hidraulica buldo | Comuna Movila Banului | 1.200 lei |
| 30 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie cilindru hidraulic | Comuna Gura Teghii | 1.173 lei |
| 4 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie cilindru hidraulic | Comuna Valea Salciei | 1.103 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.