Banii publici în județul Buzău, firme
Hamsa Inovation News Press SRL
Achizițiile publice câștigate de Hamsa Inovation News Press SRL (cod fiscal 37418739) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
78 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
11
Instituții
11
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Comuna Podgoria24 mii lei
1 achiziție
- Centrul Cultural Florica Cristoforeanu12 mii lei
1 achiziție
- Comuna Topliceni7.000 lei
1 achiziție
- Comuna Valea Rîmnicului7.000 lei
1 achiziție
- Comuna Balta Albă5.600 lei
1 achiziție
- Comuna Rîmnicelu4.900 lei
1 achiziție
- Comuna Grebănu4.200 lei
1 achiziție
- Comuna Ghergheasa4.000 lei
1 achiziție
- Comuna Vîlcelele3.500 lei
1 achiziție
- Comuna Boldu2.800 lei
1 achiziție
- Comuna Mărgăritești2.800 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Comuna Podgoria24 mii lei
Servicii de campanii de publicitate
20 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Centrul Cultural Florica Cristoforeanu12 mii lei
Servicii de comunicare si promovare
30 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Topliceni7.000 lei
Servicii de reprezentare media
4 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Rîmnicului7.000 lei
Servicii de reprezentare media
13 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Balta Albă5.600 lei
Servicii de reprezentare media
26 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Rîmnicelu4.900 lei
Servicii de reprezentare media
18 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Grebănu4.200 lei
Servicii de reprezentare media
5 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Ghergheasa4.000 lei
Servicii de reprezentare media
29 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Vîlcelele3.500 lei
Servicii de reprezentare media *Promovarea/Mediatizarea activităților de interes local *Publicare
11 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Boldu2.800 lei
Servicii de promovare in mass-media a Comunei Boldu
14 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Mărgăritești2.800 lei
Servicii de promovare in mass-media a Comunei Margaritesti:
27 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 20 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de campanii de publicitate | Comuna Podgoria | 24.000 lei |
| 30 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de comunicare si promovare | Centrul Cultural Florica Cristoforeanu | 12.000 lei |
| 4 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reprezentare media | Comuna Topliceni | 7.000 lei |
| 13 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reprezentare media | Comuna Valea Rîmnicului | 7.000 lei |
| 26 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reprezentare media | Comuna Balta Albă | 5.600 lei |
| 18 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reprezentare media | Comuna Rîmnicelu | 4.900 lei |
| 5 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reprezentare media | Comuna Grebănu | 4.200 lei |
| 29 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reprezentare media | Comuna Ghergheasa | 4.000 lei |
| 11 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reprezentare media *Promovarea/Mediatizarea activităților de interes local *Publicare | Comuna Vîlcelele | 3.500 lei |
| 14 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de promovare in mass-media a Comunei Boldu | Comuna Boldu | 2.800 lei |
| 27 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de promovare in mass-media a Comunei Margaritesti: | Comuna Mărgăritești | 2.800 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.