Banii publici în județul Buzău, firme
Eurosting Aaw Industry SRL
Achizițiile publice câștigate de Eurosting Aaw Industry SRL (cod fiscal 28126646) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
224 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
87
Instituții
30
din județul Buzău
Ce arată registrele publice
- Lucrează pentru 30 primării din județ.
Fapte din SEAP și din registrul ANAF, fără nicio concluzie despre legalitate. Toate legăturile. Drept la replică: contact@xbuzau.ro.
De la cine a primit bani
11 achiziții
- Unitatea Militara 0183814 mii lei
2 achiziții
- Spital Municipal Ramnicu Sarat13 mii lei
4 achiziții
- Administratia Domeniului Public7.528 lei
1 achiziție
- Comuna Siriu7.182 lei
2 achiziții
- Comuna Cislău6.572 lei
1 achiziție
4 achiziții
- Comuna Vernești5.665 lei
1 achiziție
- Comuna Săpoca5.449 lei
2 achiziții
- Comuna Podgoria4.630 lei
1 achiziție
- Liceul Tehnologic"Victor Frunza"4.621 lei
1 achiziție
- Comuna Cilibia3.864 lei
1 achiziție
- Comuna Pietroasele3.511 lei
2 achiziții
- Comuna Racovițeni3.442 lei
2 achiziții
- Comuna Florica3.363 lei
2 achiziții
1 achiziție
- Comuna Costești3.104 lei
2 achiziții
- Comuna Cochirleanca2.958 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu2.947 lei
1 achiziție
- Comuna Valea Rîmnicului2.893 lei
2 achiziții
- Gradinita Cu Program Prelungit Nr.42.764 lei
2 achiziții
- Comuna Robeasca2.655 lei
2 achiziții
- Comuna Lopătari2.585 lei
1 achiziție
- Compania De Apa SA Buzau2.571 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Orașul Pogoanele2.385 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Topliceni2.369 lei
1 achiziție
- Municipiul Buzău2.345 lei
1 achiziție
- Liceul Tehnologic Rusetu2.230 lei
2 achiziții
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
Service sistem detectie
1 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Unitatea Militara 0183812 mii lei
Servicii de verificare si intretinere a instalatiilor de limitare si stingere incendii ADV1538664-60
4 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Remediere sistem detectie si alarmare incendiu sectia Ojasca si Nifon
12 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Verificare stingator carosabil cu pulbere presurizat tip P50
18 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
VERIFICARE, REPARARE SI INCARCARE STINGATOR P9
13 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Administratia Domeniului Public7.528 lei
ACHIZITIE SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE STINGERE A INCENDIILOR
14 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Mentenanta instalatie detectie si alarmare incendiu
30 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Spital Municipal Ramnicu Sarat7.187 lei
VERIFICARE ANUALA STINGATOARE
9 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cislău6.572 lei
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiil
14 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Siriu5.797 lei
Verificare si incarcare stingatoare
25 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Vernești5.665 lei
Servicii verificare si incarcare stingatoare
17 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Detectori de avertizare
9 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
SERVICE (întreţinere, administrarea datelor de configurare şi tratarea deranjamentelor)
30 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Podgoria4.630 lei
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor
23 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Liceul Tehnologic"Victor Frunza"4.621 lei
Verificare, service si incarcare stingatoare
23 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Spital Municipal Ramnicu Sarat3.922 lei
VERIFICARE SEMESTRIALA HIDRANTI INTERIORI / EXTERIORI
9 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cilibia3.864 lei
Verificare si service stingatoare + stingatoare noi
16 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Săpoca3.230 lei
Echipamente si materiale PSI- Pachet unelte PSI pentru echipare pichet PSI
13 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Pietroasele3.213 lei
Verificare, service stingatoare
22 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Verificare, service stingatoare si stingatoare noi
2 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cochirleanca2.958 lei
Verificare, service si incarcare stingatoare
17 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu2.947 lei
Verificare, service stingatoare si hidranti si incarcare stingatoare
21 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Florica2.838 lei
verificare, service si incarcare stingatoare
30 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Rîmnicului2.598 lei
verificare, service si incarcare stingatoare
23 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Lopătari2.585 lei
Service stingatoare
19 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 1 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Service sistem detectie | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 14.670 lei |
| 4 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de verificare si intretinere a instalatiilor de limitare si stingere incendii ADV1538664-60 | Unitatea Militara 01838 | 11.800 lei |
| 12 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Remediere sistem detectie si alarmare incendiu sectia Ojasca si Nifon | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 9.360 lei |
| 18 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Verificare stingator carosabil cu pulbere presurizat tip P50 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 8.671 lei |
| 13 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | VERIFICARE, REPARARE SI INCARCARE STINGATOR P9 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 8.291 lei |
| 14 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | ACHIZITIE SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE STINGERE A INCENDIILOR | Administratia Domeniului Public | 7.528 lei |
| 30 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Mentenanta instalatie detectie si alarmare incendiu | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 7.335 lei |
| 9 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | VERIFICARE ANUALA STINGATOARE | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 7.187 lei |
| 14 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiil | Comuna Cislău | 6.572 lei |
| 25 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Verificare si incarcare stingatoare | Comuna Siriu | 5.797 lei |
| 17 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii verificare si incarcare stingatoare | Comuna Vernești | 5.665 lei |
| 9 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Detectori de avertizare | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 5.500 lei |
| 30 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICE (întreţinere, administrarea datelor de configurare şi tratarea deranjamentelor) | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 4.890 lei |
| 23 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor | Comuna Podgoria | 4.630 lei |
| 23 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Verificare, service si incarcare stingatoare | Liceul Tehnologic"Victor Frunza" | 4.621 lei |
| 9 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | VERIFICARE SEMESTRIALA HIDRANTI INTERIORI / EXTERIORI | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 3.922 lei |
| 16 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Verificare si service stingatoare + stingatoare noi | Comuna Cilibia | 3.864 lei |
| 13 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Echipamente si materiale PSI- Pachet unelte PSI pentru echipare pichet PSI | Comuna Săpoca | 3.230 lei |
| 22 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Verificare, service stingatoare | Comuna Pietroasele | 3.213 lei |
| 2 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Verificare, service stingatoare si stingatoare noi | Scoala Gimnaziala „Dumitru I. Ionescu” | 3.210 lei |
| 17 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Verificare, service si incarcare stingatoare | Comuna Cochirleanca | 2.958 lei |
| 21 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Verificare, service stingatoare si hidranti si incarcare stingatoare | Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu | 2.947 lei |
| 30 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | verificare, service si incarcare stingatoare | Comuna Florica | 2.838 lei |
| 23 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | verificare, service si incarcare stingatoare | Comuna Valea Rîmnicului | 2.598 lei |
| 19 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Service stingatoare | Comuna Lopătari | 2.585 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.