Banii publici în județul Buzău, firme
Desk Print Inovation S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Desk Print Inovation S.R.L. (cod fiscal 47235569) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
140 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
19
Instituții
14
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Casa Judeteana De Pensii Buzau23 mii lei
2 achiziții
- Comuna Ulmeni22 mii lei
1 achiziție
- Comuna Stîlpu14 mii lei
3 achiziții
- Comuna Cătina11 mii lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Movila Banului11 mii lei
1 achiziție
- Spitalul Judetean De Urgenta Buzau9.600 lei
1 achiziție
- Comuna Calvini9.176 lei
1 achiziție
- Comuna Gălbinași7.800 lei
1 achiziție
- Comuna Smeeni6.600 lei
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Chiliile6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Zărnești6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Săpoca6.000 lei
1 achiziție
- Spital Municipal Ramnicu Sarat4.800 lei
2 achiziții
- Muzeul Judetean Buzau3.000 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Comuna Ulmeni22 mii lei
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video cf oferta
22 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Casa Judeteana De Pensii Buzau15 mii lei
Servicii de întreținere și reparare a computerelor personale, imprimante și copiatoare
27 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cătina11 mii lei
Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic
24 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Movila Banului11 mii lei
Servicii de mentenanță preventivă și corectivă pentru sisteme de supraveghere video (CCTV/IP)
28 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Spitalul Judetean De Urgenta Buzau9.600 lei
SERVICII FOTOCOPIERE
27 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Calvini9.176 lei
Montaj echipamente rețea LAN
14 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Casa Judeteana De Pensii Buzau8.000 lei
Servicii asistenta tehnica și mentenanță rețea calculatoare
27 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Gălbinași7.800 lei
Inchiriere multifunctional profesional color
20 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Stîlpu6.600 lei
Inchiriere echipament profesional copiere/ imprimare
15 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Smeeni6.050 lei
Inchiriere multifunctional profesional color
20 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Stîlpu6.000 lei
Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic
21 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Chiliile6.000 lei
Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic
23 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Zărnești6.000 lei
Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic
24 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Săpoca6.000 lei
Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic
1 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Muzeul Judetean Buzau3.000 lei
Interventie tehnica sistem supraveghere video
30 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Spital Municipal Ramnicu Sarat2.400 lei
INCHIRIERE ECHIPAMENT PROFESIONAL DE COPIERE/IMPRIMARE/SCANARE Olivetti D-copia
25 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Spital Municipal Ramnicu Sarat2.400 lei
Servicii asistenta tehnica și mentenanță rețea calculatoare
25 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Stîlpu1.800 lei
Achizitie Servicii Inchiriere echipament Profesional de Copiere
17 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Smeeni550 lei
Inchiriere multifunctional profesional color
20 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 22 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video cf oferta | Comuna Ulmeni | 21.600 lei |
| 27 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de întreținere și reparare a computerelor personale, imprimante și copiatoare | Casa Judeteana De Pensii Buzau | 15.200 lei |
| 24 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic | Comuna Cătina | 10.800 lei |
| 28 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de mentenanță preventivă și corectivă pentru sisteme de supraveghere video (CCTV/IP) | Scoala Gimnaziala Movila Banului | 10.800 lei |
| 27 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII FOTOCOPIERE | Spitalul Judetean De Urgenta Buzau | 9.600 lei |
| 14 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Montaj echipamente rețea LAN | Comuna Calvini | 9.176 lei |
| 27 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii asistenta tehnica și mentenanță rețea calculatoare | Casa Judeteana De Pensii Buzau | 8.000 lei |
| 20 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Inchiriere multifunctional profesional color | Comuna Gălbinași | 7.800 lei |
| 15 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Inchiriere echipament profesional copiere/ imprimare | Comuna Stîlpu | 6.600 lei |
| 20 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Inchiriere multifunctional profesional color | Comuna Smeeni | 6.050 lei |
| 21 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic | Comuna Stîlpu | 6.000 lei |
| 23 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic | Scoala Gimnaziala Chiliile | 6.000 lei |
| 24 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic | Comuna Zărnești | 6.000 lei |
| 1 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informatic | Comuna Săpoca | 6.000 lei |
| 30 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Interventie tehnica sistem supraveghere video | Muzeul Judetean Buzau | 3.000 lei |
| 25 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | INCHIRIERE ECHIPAMENT PROFESIONAL DE COPIERE/IMPRIMARE/SCANARE Olivetti D-copia | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 2.400 lei |
| 25 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii asistenta tehnica și mentenanță rețea calculatoare | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 2.400 lei |
| 17 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie Servicii Inchiriere echipament Profesional de Copiere | Comuna Stîlpu | 1.800 lei |
| 20 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Inchiriere multifunctional profesional color | Comuna Smeeni | 550 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.