Banii publici în județul Buzău, firme
Depozit Virtual S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Depozit Virtual S.R.L. (cod fiscal 28117370) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
300 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
21
Instituții
10
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Unitatea Militara 01454 Buzau209 mii lei
3 achiziții
3 achiziții
- Comuna Murgești19 mii lei
1 achiziție
- Administratia Domeniului Public17 mii lei
4 achiziții
- Unitate Militara 019107.403 lei
2 achiziții
- Domenii Prest Serv S.R.L.7.140 lei
4 achiziții
- Comuna Chiliile6.496 lei
1 achiziție
- Comuna Poșta Câlnău3.670 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ziduri3.540 lei
1 achiziție
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Unitatea Militara 01454 Buzau155 mii lei
Achizitie piatra sort si nisip
24 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Unitatea Militara 01454 Buzau51 mii lei
Achizitie piatra sort si nisip
21 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Murgești19 mii lei
Diverse articole si materiale pentru reparatii si intretinere
11 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Materiale pentru acoperis
8 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Chiliile6.496 lei
30 ml Teava corugata
12 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Unitate Militara 019106.322 lei
TABLA NEAGRA
21 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Administratia Domeniului Public4.930 lei
Achizitie emulsie
4 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Administratia Domeniului Public4.930 lei
Achizitie emulsie
25 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Tabla cutata T35 acoperis RAL 6020 mat 0,5 mm
21 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Poșta Câlnău3.670 lei
POLICARBONAT
23 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Administratia Domeniului Public3.570 lei
Achizitie mixtura asfalatica stocabila
29 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Administratia Domeniului Public3.570 lei
Achizitie mixtura asfaltica stocabila
9 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Ziduri3.540 lei
Tamplarie PVC - USI
14 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
CHERESTEA
11 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Unitatea Militara 01454 Buzau3.094 lei
ACHIZITIE MATERIALE CONSTRUCTII
22 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Domenii Prest Serv S.R.L.1.785 lei
Mixtura asfaltica stocabila
22 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Domenii Prest Serv S.R.L.1.785 lei
Mixtura asfaltica stocabila
10 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Domenii Prest Serv S.R.L.1.785 lei
Mixtura asfaltica stocabila
16 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Domenii Prest Serv S.R.L.1.785 lei
Mixtura asfaltica stocabila
16 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Tabla cutata T35 acoperis RAL 6020 mat 0.50 mm
21 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Unitate Militara 019101.081 lei
Materiale de constructii
29 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 24 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie piatra sort si nisip | Unitatea Militara 01454 Buzau | 154.704 lei |
| 21 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie piatra sort si nisip | Unitatea Militara 01454 Buzau | 51.152 lei |
| 11 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Diverse articole si materiale pentru reparatii si intretinere | Comuna Murgești | 18.825 lei |
| 8 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Materiale pentru acoperis | Statiunea De Cercetare Dezvoltare Pentru Legumicultura Buzau | 18.451 lei |
| 12 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | 30 ml Teava corugata | Comuna Chiliile | 6.496 lei |
| 21 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | TABLA NEAGRA | Unitate Militara 01910 | 6.322 lei |
| 4 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie emulsie | Administratia Domeniului Public | 4.930 lei |
| 25 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie emulsie | Administratia Domeniului Public | 4.930 lei |
| 21 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Tabla cutata T35 acoperis RAL 6020 mat 0,5 mm | Statiunea De Cercetare Dezvoltare Pentru Legumicultura Buzau | 4.132 lei |
| 23 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | POLICARBONAT | Comuna Poșta Câlnău | 3.670 lei |
| 29 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie mixtura asfalatica stocabila | Administratia Domeniului Public | 3.570 lei |
| 9 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie mixtura asfaltica stocabila | Administratia Domeniului Public | 3.570 lei |
| 14 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Tamplarie PVC - USI | Scoala Gimnaziala Ziduri | 3.540 lei |
| 11 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | CHERESTEA | Administratia Bazinala De Apa Buzau Ialomita | 3.393 lei |
| 22 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | ACHIZITIE MATERIALE CONSTRUCTII | Unitatea Militara 01454 Buzau | 3.094 lei |
| 22 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Mixtura asfaltica stocabila | Domenii Prest Serv S.R.L. | 1.785 lei |
| 10 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Mixtura asfaltica stocabila | Domenii Prest Serv S.R.L. | 1.785 lei |
| 16 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Mixtura asfaltica stocabila | Domenii Prest Serv S.R.L. | 1.785 lei |
| 16 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Mixtura asfaltica stocabila | Domenii Prest Serv S.R.L. | 1.785 lei |
| 21 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Tabla cutata T35 acoperis RAL 6020 mat 0.50 mm | Statiunea De Cercetare Dezvoltare Pentru Legumicultura Buzau | 1.157 lei |
| 29 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Materiale de constructii | Unitate Militara 01910 | 1.081 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.