Banii publici în județul Buzău, firme
Constitutiv Consulting S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Constitutiv Consulting S.R.L. (cod fiscal 41994799) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
147 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
33
Instituții
30
din județul Buzău
Ce arată registrele publice
- Lucrează pentru 28 primării din județ.
Fapte din SEAP și din registrul ANAF, fără nicio concluzie despre legalitate. Toate legăturile. Drept la replică: contact@xbuzau.ro.
De la cine a primit bani
- Compania De Apa SA Buzau30 mii lei
1 achiziție
- Comuna Puiești9.917 lei
1 achiziție
- Comuna Valea Rîmnicului7.000 lei
1 achiziție
- Comuna Topliceni7.000 lei
1 achiziție
- Comuna Stîlpu7.000 lei
1 achiziție
- Orașul Pogoanele6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Costești6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Năeni5.000 lei
3 achiziții
- Comuna Cătina5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Grebănu5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Breaza5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Poșta Câlnău5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Cernătești5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Săpoca5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Chiojdu4.840 lei
1 achiziție
- Comuna Ghergheasa4.000 lei
1 achiziție
- Comuna Racovițeni4.000 lei
1 achiziție
- Comuna C.A. Rosetti3.600 lei
1 achiziție
- Comuna Balta Albă3.000 lei
1 achiziție
- Comuna Odăile3.000 lei
1 achiziție
- Comuna Cislău3.000 lei
1 achiziție
- Comuna Buda2.500 lei
1 achiziție
- Comuna Mânzălești2.500 lei
1 achiziție
- Comuna Merei2.500 lei
1 achiziție
- Comuna Bozioru2.000 lei
1 achiziție
- Comuna Vernești1.239 lei
1 achiziție
- Comuna Unguriu1.000 lei
1 achiziție
- Comuna Pietroasele1.000 lei
1 achiziție
- Teatrul George Ciprian826 lei
2 achiziții
- Comuna Calvini500 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Compania De Apa SA Buzau30 mii lei
SERVICII DE PUBLICITATE
2 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Puiești9.917 lei
Servicii de reprezentare media
16 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Rîmnicului7.000 lei
Servicii media de informare/publicitate
18 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Topliceni7.000 lei
servicii media
25 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Stîlpu7.000 lei
Achizitie Servicii Media
25 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Orașul Pogoanele6.000 lei
serviciul de publicitate online
4 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Costești6.000 lei
Servicii de promovare in mass-media a Comunei Costesti
14 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cătina5.000 lei
Servicii media de informare/publicitate
22 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Grebănu5.000 lei
Servicii de agentii redactionale
27 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Breaza5.000 lei
Servicii media de informare/publicitate
2 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Poșta Câlnău5.000 lei
Servicii media-material cu caracter informativ
4 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cernătești5.000 lei
Servicii media
16 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Săpoca5.000 lei
Servicii media
12 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Chiojdu4.840 lei
SERVICII MEDIA
6 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Ghergheasa4.000 lei
Servicii media-material cu caracter informativ
5 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Racovițeni4.000 lei
Servicii media de informare/publicitate
11 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna C.A. Rosetti3.600 lei
Servicii media 12 LUNI X 300,00 LEI
13 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Balta Albă3.000 lei
Servicii media-material cu caracter informativ
22 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Odăile3.000 lei
Servicii de promovare in mass-media a Comunei Odaile
18 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cislău3.000 lei
Productie de filme de informare
16 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Buda2.500 lei
Servicii media de informare/publicitate
4 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Mânzălești2.500 lei
Servicii media audio video-Festival Meledic
29 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Merei2.500 lei
Servicii media de publicitate- „Zilele Monteorului”, ediția a-XII-a
2 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Năeni2.000 lei
Servicii media
9 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Bozioru2.000 lei
SERVICII MEDIA DE INFORMARE /PUBLICITATE
13 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII DE PUBLICITATE | Compania De Apa SA Buzau | 30.000 lei |
| 16 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reprezentare media | Comuna Puiești | 9.917 lei |
| 18 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media de informare/publicitate | Comuna Valea Rîmnicului | 7.000 lei |
| 25 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | servicii media | Comuna Topliceni | 7.000 lei |
| 25 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie Servicii Media | Comuna Stîlpu | 7.000 lei |
| 4 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | serviciul de publicitate online | Orașul Pogoanele | 6.000 lei |
| 14 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de promovare in mass-media a Comunei Costesti | Comuna Costești | 6.000 lei |
| 22 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media de informare/publicitate | Comuna Cătina | 5.000 lei |
| 27 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de agentii redactionale | Comuna Grebănu | 5.000 lei |
| 2 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media de informare/publicitate | Comuna Breaza | 5.000 lei |
| 4 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media-material cu caracter informativ | Comuna Poșta Câlnău | 5.000 lei |
| 16 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media | Comuna Cernătești | 5.000 lei |
| 12 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media | Comuna Săpoca | 5.000 lei |
| 6 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII MEDIA | Comuna Chiojdu | 4.840 lei |
| 5 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media-material cu caracter informativ | Comuna Ghergheasa | 4.000 lei |
| 11 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media de informare/publicitate | Comuna Racovițeni | 4.000 lei |
| 13 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media 12 LUNI X 300,00 LEI | Comuna C.A. Rosetti | 3.600 lei |
| 22 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media-material cu caracter informativ | Comuna Balta Albă | 3.000 lei |
| 18 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de promovare in mass-media a Comunei Odaile | Comuna Odăile | 3.000 lei |
| 16 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Productie de filme de informare | Comuna Cislău | 3.000 lei |
| 4 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media de informare/publicitate | Comuna Buda | 2.500 lei |
| 29 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media audio video-Festival Meledic | Comuna Mânzălești | 2.500 lei |
| 2 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media de publicitate- „Zilele Monteorului”, ediția a-XII-a | Comuna Merei | 2.500 lei |
| 9 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii media | Comuna Năeni | 2.000 lei |
| 13 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII MEDIA DE INFORMARE /PUBLICITATE | Comuna Bozioru | 2.000 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.