Banii publici în județul Buzău, firme
Centrul Teritorial De Calcul Electronic SA
Achizițiile publice câștigate de Centrul Teritorial De Calcul Electronic SA (cod fiscal 2040729) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
445 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
57
Instituții
24
din județul Buzău
Ce arată registrele publice
- Lucrează pentru 16 primării din județ.
Fapte din SEAP și din registrul ANAF, fără nicio concluzie despre legalitate. Toate legăturile. Drept la replică: contact@xbuzau.ro.
De la cine a primit bani
- Municipiul Buzău220 mii lei
2 achiziții
- Municipiul Râmnicu Sărat151 mii lei
3 achiziții
- Comuna C.A. Rosetti11 mii lei
1 achiziție
- Orașul Nehoiu9.900 lei
2 achiziții
- Comuna Vernești8.520 lei
3 achiziții
- Comuna Berca6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Breaza4.800 lei
1 achiziție
- Comuna Poșta Câlnău4.560 lei
2 achiziții
- Institutia Prefectului Judetul Buzau4.015 lei
4 achiziții
- Comuna Chiliile3.456 lei
1 achiziție
- Comuna Valea Rîmnicului2.530 lei
1 achiziție
- Domenii Prest Serv S.R.L.2.097 lei
9 achiziții
1 achiziție
- Comuna Ghergheasa1.920 lei
2 achiziții
- Comuna Cătina1.920 lei
1 achiziție
- Comuna Mărăcineni1.782 lei
1 achiziție
- Comuna Puiești1.745 lei
2 achiziții
- Comuna Stîlpu1.680 lei
1 achiziție
5 achiziții
- Teatrul George Ciprian1.200 lei
1 achiziție
- Comuna Brădeanu1.200 lei
1 achiziție
- Ministerul Apararii - 018471.124 lei
3 achiziții
8 achiziții
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Municipiul Buzău138 mii lei
UAT Buzau doreste sa achizitioneze servicii de mentenanta software pentru sistemul informatic .
13 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Municipiul Râmnicu Sărat91 mii lei
SERVICII INFORMATICE - WEB TAXE
26 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Municipiul Buzău82 mii lei
Platforma electronica eHR,componenta a platf. X eSAL ptr.org. si optimizarea activ. de gestiune a RU
19 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Municipiul Râmnicu Sărat54 mii lei
Servicii de dezvoltaree, preluare si mentenanta website
17 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna C.A. Rosetti11 mii lei
Asistență tehnică programe informatice
20 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Orașul Nehoiu6.000 lei
Servicii de implementare, mentenanta, suport tehnic pentru aplicatiile informatice pentru anul 2026
16 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Berca6.000 lei
Asistenta tehnica ghiseul.ro
16 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Municipiul Râmnicu Sărat5.400 lei
ABONAMENT LUNAR - PROGRAM LEGIS
15 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Breaza4.800 lei
Servicii legislative
26 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Orașul Nehoiu3.900 lei
ervicii de suport tehnic si mentenanta Registrul Agricol pentru anul 2026
16 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Vernești3.900 lei
REGISTRUL AGRICOL
5 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Chiliile3.456 lei
Abonament lunar - Servicii legislative, acces si actualizare baza de date legislativa iLegis
16 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Institutia Prefectului Judetul Buzau2.920 lei
Servicii legislative iLEGIS
20 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Vernești2.640 lei
SISTEM INTEGRAT DE MANAGEMENT DOSARE DE INSTANTA JuristPRO NEXT
5 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Poșta Câlnău2.640 lei
JuristPRO - managementul dosarelor in instanta
24 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Valea Rîmnicului2.530 lei
Servicii informatice legislative - LEGIS
23 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Vernești1.980 lei
ERVICII DE FURNIZARE SERVICII LEGISLATIVE LEGIS
5 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Servicii legislative iLEGIS
22 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Poșta Câlnău1.920 lei
Serviciii legislative Legis
24 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cătina1.920 lei
Servicii legislative iLegis
27 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Mărăcineni1.782 lei
Servicii legislative
9 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Stîlpu1.680 lei
Servicii Legislative Program Informatic LEGIS
19 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Puiești1.620 lei
Servicii de actualizare a bazei de date legislativa
14 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Ghergheasa1.440 lei
Servicii legislative iLegis
22 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Teatrul George Ciprian1.200 lei
Servicii legislative
9 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 13 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | UAT Buzau doreste sa achizitioneze servicii de mentenanta software pentru sistemul informatic . | Municipiul Buzău | 138.000 lei |
| 26 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII INFORMATICE - WEB TAXE | Municipiul Râmnicu Sărat | 91.200 lei |
| 19 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Platforma electronica eHR,componenta a platf. X eSAL ptr.org. si optimizarea activ. de gestiune a RU | Municipiul Buzău | 82.300 lei |
| 17 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de dezvoltaree, preluare si mentenanta website | Municipiul Râmnicu Sărat | 54.400 lei |
| 20 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Asistență tehnică programe informatice | Comuna C.A. Rosetti | 10.500 lei |
| 16 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de implementare, mentenanta, suport tehnic pentru aplicatiile informatice pentru anul 2026 | Orașul Nehoiu | 6.000 lei |
| 16 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Asistenta tehnica ghiseul.ro | Comuna Berca | 6.000 lei |
| 15 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | ABONAMENT LUNAR - PROGRAM LEGIS | Municipiul Râmnicu Sărat | 5.400 lei |
| 26 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii legislative | Comuna Breaza | 4.800 lei |
| 16 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | ervicii de suport tehnic si mentenanta Registrul Agricol pentru anul 2026 | Orașul Nehoiu | 3.900 lei |
| 5 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | REGISTRUL AGRICOL | Comuna Vernești | 3.900 lei |
| 16 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Abonament lunar - Servicii legislative, acces si actualizare baza de date legislativa iLegis | Comuna Chiliile | 3.456 lei |
| 20 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii legislative iLEGIS | Institutia Prefectului Judetul Buzau | 2.920 lei |
| 5 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SISTEM INTEGRAT DE MANAGEMENT DOSARE DE INSTANTA JuristPRO NEXT | Comuna Vernești | 2.640 lei |
| 24 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | JuristPRO - managementul dosarelor in instanta | Comuna Poșta Câlnău | 2.640 lei |
| 23 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii informatice legislative - LEGIS | Comuna Valea Rîmnicului | 2.530 lei |
| 5 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | ERVICII DE FURNIZARE SERVICII LEGISLATIVE LEGIS | Comuna Vernești | 1.980 lei |
| 22 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii legislative iLEGIS | Casa Judeteana De Asigurari De Sanatate Buzau | 1.960 lei |
| 24 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Serviciii legislative Legis | Comuna Poșta Câlnău | 1.920 lei |
| 27 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii legislative iLegis | Comuna Cătina | 1.920 lei |
| 9 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii legislative | Comuna Mărăcineni | 1.782 lei |
| 19 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii Legislative Program Informatic LEGIS | Comuna Stîlpu | 1.680 lei |
| 14 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de actualizare a bazei de date legislativa | Comuna Puiești | 1.620 lei |
| 22 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii legislative iLegis | Comuna Ghergheasa | 1.440 lei |
| 9 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii legislative | Teatrul George Ciprian | 1.200 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.