Banii publici în județul Buzău, firme
Autotranzit SRL
Achizițiile publice câștigate de Autotranzit SRL (cod fiscal 18235190) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
389 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
241
Instituții
30
din județul Buzău
Ce arată registrele publice
- Lucrează pentru 23 primării din județ.
Fapte din SEAP și din registrul ANAF, fără nicio concluzie despre legalitate. Toate legăturile. Drept la replică: contact@xbuzau.ro.
De la cine a primit bani
26 achiziții
2 achiziții
12 achiziții
- Unitatea Militara 0183822 mii lei
25 achiziții
- Comuna C.A. Rosetti20 mii lei
7 achiziții
11 achiziții
- Comuna Florica17 mii lei
3 achiziții
- Comuna Viperești16 mii lei
7 achiziții
- Domenii Prest Serv S.R.L.16 mii lei
18 achiziții
- Comuna Unguriu13 mii lei
6 achiziții
- SC Aqua System Maracineni12 mii lei
4 achiziții
- Comuna Balta Albă11 mii lei
3 achiziții
- Comuna Mărăcineni10 mii lei
6 achiziții
- Comuna Cislău9.017 lei
6 achiziții
- Institutia Prefectului Judetul Buzau8.714 lei
11 achiziții
- Comuna Săgeata7.884 lei
6 achiziții
- Compania De Apa SA Buzau7.702 lei
10 achiziții
- Comuna Racovițeni7.507 lei
1 achiziție
- Unitate Militara 019106.515 lei
5 achiziții
- Comuna Cochirleanca6.494 lei
1 achiziție
- Comuna Movila Banului6.070 lei
3 achiziții
- Comuna Vernești5.236 lei
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Merei5.031 lei
4 achiziții
- Comuna Brădeanu4.678 lei
1 achiziție
4 achiziții
- Scoala Gimnaziala Sarulesti3.806 lei
1 achiziție
4 achiziții
- Scoala Gimnaziala Minzalesti3.576 lei
2 achiziții
- Unitatea Militara 01454 Buzau3.161 lei
14 achiziții
- Comuna Bozioru2.979 lei
4 achiziții
Cele mai mari achiziții
SERVICII CAZARE
30 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Reparatie HYUNDAI SANTA FE
12 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna C.A. Rosetti10 mii lei
Reparatie FIAT DUCATO
3 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Florica9.068 lei
reparatie auto cf constatare / oferta
23 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
BUJII INCANDESCENTE -4BUC X60 CUREA ACCESORII-1BUC X80 INTINZATOR CUREA ACCESORII-1BUC X160 AMORTIZO
21 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Racovițeni7.507 lei
REPARATIE DACIA DUSTER
4 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
REPARATIE DACIA DUSTER
29 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Florica6.627 lei
reparatie auto cf constatare / oferta
10 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Viperești6.550 lei
Piese schimb
4 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cochirleanca6.494 lei
REVIZIE DACIA DUSTER
15 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Domenii Prest Serv S.R.L.5.405 lei
Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe
22 aprilie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Mărăcineni5.326 lei
Diverse piese de schimb
6 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- SC Aqua System Maracineni5.266 lei
Diverse piese de schimb
2 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Reparatie CITROEN JUMPER
29 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Vernești4.764 lei
Reparatie VW CRAFTER
10 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Brădeanu4.678 lei
materiale consumabile
21 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Balta Albă4.628 lei
Reparatie OPEL MOVANO
11 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Cislău4.558 lei
Diverse piese de schimb
24 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Balta Albă4.120 lei
REPARATIE DACIA DUSTER
17 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Sarulesti3.806 lei
Materiale microbuz
23 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Reparatie FIAT DUCATO
31 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- SC Aqua System Maracineni3.777 lei
Diverse piese de schimb
9 februarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
Reparatie VW TRANSPORTER
20 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
MATERIALE CONSUMABILE MERCEDES ATEGO
11 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Movila Banului3.335 lei
Achizitie reparatie microbuz scolar
21 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 30 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | SERVICII CAZARE | Centrul Judetean De Cultura Si Arta Buzau | 40.541 lei |
| 12 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie HYUNDAI SANTA FE | Administratia Bazinala De Apa Buzau Ialomita | 15.924 lei |
| 3 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie FIAT DUCATO | Comuna C.A. Rosetti | 10.456 lei |
| 23 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | reparatie auto cf constatare / oferta | Comuna Florica | 9.068 lei |
| 21 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | BUJII INCANDESCENTE -4BUC X60 CUREA ACCESORII-1BUC X80 INTINZATOR CUREA ACCESORII-1BUC X160 AMORTIZO | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 7.880 lei |
| 4 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | REPARATIE DACIA DUSTER | Comuna Racovițeni | 7.507 lei |
| 29 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | REPARATIE DACIA DUSTER | Inspectoratul Pentru Situatii De Urgenta Neron Lupascu Al Judetului Buzau | 7.058 lei |
| 10 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | reparatie auto cf constatare / oferta | Comuna Florica | 6.627 lei |
| 4 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Piese schimb | Comuna Viperești | 6.550 lei |
| 15 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | REVIZIE DACIA DUSTER | Comuna Cochirleanca | 6.494 lei |
| 22 aprilie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe | Domenii Prest Serv S.R.L. | 5.405 lei |
| 6 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Diverse piese de schimb | Comuna Mărăcineni | 5.326 lei |
| 2 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Diverse piese de schimb | SC Aqua System Maracineni | 5.266 lei |
| 29 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie CITROEN JUMPER | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 5.244 lei |
| 10 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie VW CRAFTER | Comuna Vernești | 4.764 lei |
| 21 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | materiale consumabile | Comuna Brădeanu | 4.678 lei |
| 11 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie OPEL MOVANO | Comuna Balta Albă | 4.628 lei |
| 24 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Diverse piese de schimb | Comuna Cislău | 4.558 lei |
| 17 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | REPARATIE DACIA DUSTER | Comuna Balta Albă | 4.120 lei |
| 23 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Materiale microbuz | Scoala Gimnaziala Sarulesti | 3.806 lei |
| 31 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie FIAT DUCATO | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 3.806 lei |
| 9 februarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Diverse piese de schimb | SC Aqua System Maracineni | 3.777 lei |
| 20 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Reparatie VW TRANSPORTER | Inspectoratul Pentru Situatii De Urgenta Neron Lupascu Al Judetului Buzau | 3.401 lei |
| 11 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | MATERIALE CONSUMABILE MERCEDES ATEGO | Consiliul Local Smeeni - Serviciul Apa Canal | 3.376 lei |
| 21 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Achizitie reparatie microbuz scolar | Comuna Movila Banului | 3.335 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.