Banii publici în județul Buzău, firme
Al Karon SRL
Achizițiile publice câștigate de Al Karon SRL (cod fiscal 14575319) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
779 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
17
Instituții
12
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Municipiul Râmnicu Sărat232 mii lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ziduri130 mii lei
1 achiziție
- Comuna Chiojdu96 mii lei
1 achiziție
- Comuna Rîmnicelu83 mii lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Podgoria63 mii lei
1 achiziție
- Comuna Robeasca44 mii lei
1 achiziție
- Comuna Ziduri39 mii lei
1 achiziție
- Compania De Apa SA Buzau28 mii lei
5 achiziții
- Comuna Murgești24 mii lei
1 achiziție
- Comuna Balta Albă20 mii lei
1 achiziție
- Comuna Ulmeni20 mii lei
2 achiziții
- Administratia Domeniului Public1.240 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
- Municipiul Râmnicu Sărat232 mii lei
LUCRĂRI DE INTRETINERE SPATII VERZI AFERENTE PARCURILOR INFIINTATE DIN FONDURI EXTERNE
12 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Ziduri130 mii lei
Lemne de foc FAG uscate
29 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Chiojdu96 mii lei
REPARATII SI INTRETINERE DRUMURI DE ACCES PASUNI
14 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Rîmnicelu83 mii lei
Lucrari de reparatii drumuri pietruite
9 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Scoala Gimnaziala Podgoria63 mii lei
Lemne de foc FAG uscate
5 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Robeasca44 mii lei
Lemne de foc FAG uscate
15 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Ziduri39 mii lei
Lemne de foc FAG uscate
17 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Murgești24 mii lei
Transport agabaritic cu trailer
17 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Balta Albă20 mii lei
Material antiderapant - SARE
26 ianuarie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Ulmeni13 mii lei
Lemn de foc cf oferta
12 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau13 mii lei
INCHIRIAT MACARA RM. SARAT
3 august 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau7.000 lei
INCHIRIERE AUTOMACARA RM SARAT
20 martie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Comuna Ulmeni6.500 lei
Lemne de foc FAG uscate
2 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau3.000 lei
INCHIRIAT AUTOMACARA RM. SARAT
21 mai 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau3.000 lei
INCHIRIERE AUTOMACARA RM SARAT
2 iunie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Compania De Apa SA Buzau2.500 lei
INCHIRIERE AUTOMACARA
14 iulie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
- Administratia Domeniului Public1.240 lei
Acchizitie cherestea
18 septembrie 2026, cumpărare directă (permisă sub pragul legal)
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 12 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | LUCRĂRI DE INTRETINERE SPATII VERZI AFERENTE PARCURILOR INFIINTATE DIN FONDURI EXTERNE | Municipiul Râmnicu Sărat | 231.667 lei |
| 29 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Lemne de foc FAG uscate | Scoala Gimnaziala Ziduri | 130.000 lei |
| 14 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | REPARATII SI INTRETINERE DRUMURI DE ACCES PASUNI | Comuna Chiojdu | 96.200 lei |
| 9 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Lucrari de reparatii drumuri pietruite | Comuna Rîmnicelu | 82.645 lei |
| 5 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Lemne de foc FAG uscate | Scoala Gimnaziala Podgoria | 63.000 lei |
| 15 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Lemne de foc FAG uscate | Comuna Robeasca | 43.750 lei |
| 17 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Lemne de foc FAG uscate | Comuna Ziduri | 39.000 lei |
| 17 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Transport agabaritic cu trailer | Comuna Murgești | 24.000 lei |
| 26 ianuarie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Material antiderapant - SARE | Comuna Balta Albă | 20.000 lei |
| 12 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Lemn de foc cf oferta | Comuna Ulmeni | 13.000 lei |
| 3 august 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | INCHIRIAT MACARA RM. SARAT | Compania De Apa SA Buzau | 12.500 lei |
| 20 martie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | INCHIRIERE AUTOMACARA RM SARAT | Compania De Apa SA Buzau | 7.000 lei |
| 2 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Lemne de foc FAG uscate | Comuna Ulmeni | 6.500 lei |
| 21 mai 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | INCHIRIAT AUTOMACARA RM. SARAT | Compania De Apa SA Buzau | 3.000 lei |
| 2 iunie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | INCHIRIERE AUTOMACARA RM SARAT | Compania De Apa SA Buzau | 3.000 lei |
| 14 iulie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | INCHIRIERE AUTOMACARA | Compania De Apa SA Buzau | 2.500 lei |
| 18 septembrie 2026cumpărare directă (permisă sub pragul legal) | Acchizitie cherestea | Administratia Domeniului Public | 1.240 lei |
Sursa: SEAP, setul publicat de ANAP pe data.gov.ro (licență CC BY 4.0), actualizat la 6 octombrie 2026. Valorile sunt cele declarate în SEAP, fără TVA, pentru instituțiile cu sediul în județul Buzău. Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
Ai parcurs toți pașii
Datele sunt actualizate în fiecare dimineață.